O nas

O nas

Przez pasję do programowania po realizacje projektów dla międzynarodowych firm.

WieczorekWeb LTD to młoda prężnie rozwijająca się spółka informatyczna. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z branży IT i marketingu. Celem spółki jest dostarczanie w pełni zautomatyzowanych rozwiązań IT oraz optymalizacja działań niezależnie od miejsca generowania efektów.

Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu usług o strategicznym znaczeniu dla skuteczności kampanii w sieci i rentowności odsłon stron internetowych począwszy od marketingu w wyszukiwarkach (SEO, SEM), przez działania optymalizacyjne, reklamę Display oraz In-Image, Audience Targeting, reklamę w Social Mediach, reklamę mobilną, kampanie AdWords.

Projektujemy także responsywne strony internetowe, aplikacje internetowe i mobilne, sklepy internetowe oraz portale społecznościowe, swoje usługi świadczymy dla klientów z całego świata lecz swoje działania skupiamy na Polsce i Europie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia i skosztowania pysznej kawy w jednym z naszych biur w Londynie lub Białymstoku.